o nas

 

Historia

Od początku naszej działalności w 1988 roku naszym celem było zapewnienie maksymalnej jakości oferowanych produktów. Dzięki temu w czasie blisko 30-tu ostatnich lat staliśmy się jednym z najbardziej zaufanych producentów wyrobów metalowych.

Zostaliśmy profesjonalistami branży metalowej w produkcji dla polskich i zagranicznych sieci handlowych i sklepów, a ponadto wprowadziliśmy innowacyjne produkty skierowane do konsumentów.

Z kim współpracujemy

Naszymi Klientami zostali m.in. Procter&Gamble, Nestle, Schlecker, Hello Kitty, Henkel, Winiary, Prince Polo, Princessa, Hoop, Daily, Pepco, S Mobil i inni.

Od wielu lat produkujemy zarówno dla europejskich sieci handlowych, jak i niewielkich odbiorców krajowych. Nasz priorytet to wdrażanie innowacyjnych produktów na rynek Polski i UE oraz realizacja indywidualnych zamówień.

Produkcja na zamówienie

Realizując zamówienie rozpoczynamy od konstrukcji wzoru według projektu przedstawionego przez Klienta. Wspólnie  konsultujemy zmiany aż do pełnej konstrukcji produktu.

 

Następnie kalkulujemy koszt zamówionych produktów i przedstawiamy najkorzystniejszą ofertę. Uruchamiamy produkcję i dostarczamy terminowo zamówienie. Troszczymy się o transport produktów do Klienta na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

Eksport na rynki zagraniczne

Mamy duże doświadczenie w eksporcie do krajów Unii Europejskiej, gdzie doceniono bardzo wysoką jakość naszych produktów.

Nasze wyroby obecne są w Polsce i innych państwach Unii Europejskiej, m. in. Niemcy, Hiszpania, Francja, Włochy, Holandia, Czechy, Węgry, Austria.

Produkcja dla Sieci Handlowych, Sklepów i Konsumentów.

KONTAKT

e-mail mados@mados.pl
tel. (32) 254 54 39
fax. 32 254 54 39
NIP 634-025-65-23

ADRES

Zakład Produkcyjny Mados
ul. Gliwicka 143
40-857 Katowice